Registrační poplatky

Členové Junáka jsou povinni každoročně zaplatit registrační poplatek, který je jednak příspěvkem na chod organizace, ale zahrnuje také předplatné skautských časopisů. V našem středisku vybíráme registrační poplatek každý podzim.

Protože z registračních poplatků nemůže náš oddíl platit programové pomůcky, mějte prosím na vědomí, že čas od času vybíráme také příspěvky na program. Ty mohou být v řádu několika stovek korun ročně. Na rozdíl od registračních poplatků je však nelze zaplatit převodem.

Výše registračního poplatku

Členský poplatek činí letos 2 000 Kč (pro sourozence napříč střediskem 1 500 Kč na osobu) placený na účet střediska a příspěvek na program a ceny 200 Kč placený hotově na schůzce.

Zaplacení registračního poplatku

Poplatek lze zaplatit pouze převodem na bankovní účet střediska.

Pokyny pro zaplacení registrace převodem
Bankovní účet: 2001266467/2010 (Fio banka)
Variabilní číslo: Rodné číslo dítěte (u platby za více dětí rč toho nejstaršího)
Specifický symbol (nově): 202122
Zpráva: R4oddil - Jméno (,Jméno2) Příjmení*

*V případě, že posíláte platbu za více dětí naráz, uveďte všechny oddíly a všechna jména. Příklad - jedno dítě: R3oddil-Lukas Pavelka. Příklad - 2 děti z různých oddílů: R35oddil-Lukas,Zuzana Pavelkovi.

čtvrtek 26. září 2013 20:36:00      vojtech-vit