Přidej se k nám!

Chceš najít nové kamarády, hrát hry, naučit se nevšedním dovedostem a zažít spoustu dobrodružství? Pak ti skauting má co nabídnout!

Klukům od 11 do 15 let nabízíme volnočasový program, který nejen baví, ale i vzdělává a vychovává. Každý týden probíhají schůzky v našem srubu u Marvánku, jednou za pár měsíců výlety, vícedenní výpravy a vrcholem oddílového roku je letní stanový tábor plný her, nezapomenutelných zážitků a upevnění přátelství a dovedností, které skauti a skautky získali na schůzkách a výpravách.

Pro skauty a skautky je skauting především o kamarádství a zážitcích. Skautské oddíly nabízí přátelské prostředí, ve kterém se mladí lidé postupně dobře poznají, zažijí spolu spoustu nevšedních aktivit, naučí se novým dovednostem a znalostem a zároveň získají povědomí o morálních principech, které skauty sjednocují. Díky tomu časem vytváří party a společenství, která drží pevně pospolu léta, desítky let a někdy i celé generace.

Chceš vědět víc? Přečti si více o našem oddílu, našem středisku nebo navštiv oficiální stránky českých skautů.

Jak se přidat?

Stačí přijít na začátek libovolné naší běžné schůzky. Obvykle se scházíme každou středu od 17:00 do 18:30 v naší klubovně (zobrazit na mapě). Přesné termíny můžeš najít i v našem kalendáři.

Svou návštěvu nemusíš ohlašovat, ale je lepší, když tví rodiče předem zavolají některému z našich vedoucích (viz kontakty).

Když se po první schůzce rozhodneš, že chceš do skauta chodit dál, nech vyplnit rodiče níže uvedenou přihlášku a přines ji na jednu z dalších schůzek. Kromě toho bude třeba také zaplatit registrační poplatek a pořídit si potřebou výstroj.

Těšíme se na tebe!

pondělí 2. září 2019 19:24:00      admin